Idee stają się rzeczywistością

Asseco Innovation Hub to program, którego celem jest wyszukiwanie nowatorskich rozwiązań dla branży finansowej, znajdujących się we wczesnej fazie tworzenia oraz ludzi, którzy za nimi stoją. Zapewniamy przyjazne środowisko do rozwoju pomysłów i przekuwania ich w komercyjne produkty. Asseco Innovation Hub nie tylko pomaga rozwijać pomysły, ale także wprowadzać je na rynek.

CO ZYSKUJESZ?

I ETAP

ETAP POSZUKIWAŃ

Szukamy pomysłów, prototypów i projektów przez organizację hackathonów, konkursów dla start-up’ów, wspólnych działań z naszymi klientami. Wybieramy najlepsze pomysły, koncepcje i prototypy, które przejdą do etapu inkubacji.

II ETAP

ETAP WERYFIKACJI

Sprawdzamy użyteczność poprzez zbudowanie MVP – minimalnego wartościowego produktu, zbudowanego na bazie wybranych prototypów. Na podstawie doświadczeń ze współpracy oraz finałowej prezentacji podczas show me day wybieramy najlepsze projekty do kolejnego etapu.

III ETAP

ETAP EWOLUCJI

Od MVP do produktu, który osiąga docelowy zakres funkcjonalny wersji 1.0 w drodze wielopoziomowych testów bezpieczeństwa i wydajności, uzyskując model licencyjny. Zakładamy start-up. Po zakończeniu prac produkt jest gotowy do sprzedaży.

Ta strona korzysta z ciasteczek

Administratorem danych osobowych, przesyłanych za pomocą formularza, jest Asseco Poland S.A, z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Olchowej 14, 35-322 Rzeszów. Zebrane dane są udostępniane podmiotom wspomagającym procesy rekrutacji. Każda osoba, która aplikuje do Asseco Poland S.A., posiada prawo do: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i żądania usunięcia, wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane osobowe będą przechowywane na serwerach zlokalizowanych w Unii Europejskiej i mogą być przekazane – na podstawie standardowych klauzul ochrony danych – do państwa trzeciego w związku z korzystaniem przez administratora z rozwiązań chmurowych dostarczanych przez firmę Microsoft. Stosowane przez Microsoft standardowe klauzule umowne zgodne z wzorcami zatwierdzonymi przez Komisję Europejską, dostępne są pod adresem: https://www.microsoft.com/en-us/licensing/product-licensing/products.aspx w części Online Services Terms (OST).

Obowiązująca w Asseco Poland Polityka prywatności dostępna jest pod adresem https://pl.asseco.com/polityka-prywatnosci/

Odwołać powyższą zgodę można w każdym czasie, wysyłając do Asseco Poland S.A. chęć wypisania się z uczestnictwa w procesach rekrutacji drogą mailową pod adres: [email protected] z podaniem adresu, z którego nastąpiła rejestracja/składanie aplikacji.

Dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od daty złożenia aplikacji. Jeśli chcesz usunąć swoje dane osobowe z naszej bazy rekrutacyjnej przed upływem 12 miesięcy  i nie otrzymywać powiadomień o nowych ofertach pracy napisz do nas na: [email protected] używając adres email, który wskazałeś podczas rejestracji/składania aplikacji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Asseco Poland S.A. Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Asseco Poland S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Asseco Poland S.A., z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Olchowej 14. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji odpowiedzi na złożone zapytanie, przesłanie ofert oraz w celach marketingowych. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności https://pl.asseco.com/polityka-prywatnosci/ Jeśli chciałbyś, aby Twoje informacje kontaktowe zostały usunięte, wyślij zapytanie ze wskazaniem danych podanych w formularzu podczas rejestracji na adres [email protected]